Svatební zábava

Chtějí po vás svatební zábavu, vy zase nechcete novomanžele zklamat. Poradíme vám. Existují hry a aktivity, které nikoho neurazí a všechny pobaví.
Postarejte se o kvalitní organizaci. Zajistěte moderátora zábavy, klidně to můžete být vy. Dbejte na to, ať hosté vědí, co, kdy a kde je pro ně nachystáno.
svatební hostina
Fotokoutek
Známá klasika. Někde opodál hlavního programu nachystejte rekvizity (klobouky, brýle, popisky na špejlích, fantazii se meze nekladou) a postavte fotografa. Lidé se buď budou fotit na své vlastní telefony, nebo mohou využít služeb fotografa (klidně příbuzný nebo kamarád), který po svatbě zájemcům fotky pošle. Úspěch zaručený. Možná se svatebčané nejdřív budou trochu stydět, ale pak neodolají.
Svatební strom
Na internetu kupte předlohu pro svatební strom, můžete jej i vyrobit. Na tvrdý velký papír nakreslete kmen a větve, do kmenu vepište jména novomanželů a datum. Na stolek položte barevné polštářky s barvou (koupíte v papírnictví) a fix. Každý, kdo přijde, namočí palec do polštářku, obtiskne ho jako list či květ na strom a podepíše se. Novomanželé budou mít nádhernou památku. Nezapomeňte na vlhčené ubrousky.
otisk prstu
Tombola
Vděčnou zábavou i příjemným finančním potěšením je zábavná tombola. Nebojte se, nemusíte shánět dárkové koše ani láhve drahého alkoholu. Na internetu najdete spoustu seznamů na vtipnou tombolu. Investice je velice nízká, výdělek stojí za to. Např. tradiční šicí stroj (jehla a nit), perličková koupel (balení čočky).
Svatební kalendář – úkoly
Vymyslete dvanáct aktivit, které mohou novomanželé dělat se svatebčany (společný výlet do hor, kino, pouštění draků, atd.). Tyto aktivity přidělte jednotlivým měsícům v roce, vytiskněte a dejte do pytlíčku. Nechte pytlíček kolovat za doprovodu hudby. Když hudba přestane hrát, vylosuje člověk, u kterého pytlíček skončil, jeden úkol, který v daném měsíci musí s novomanželi splnit. Stejně pokračujete, dokud nejsou rozděleny všechny úkoly.
Kvíz
Svatebčané se rozdělí do skupinek a budou odpovídat na předem připravené otázky ohledně ženicha a nevěsty. Která skupinka získá nejvíce bodů, vyhrává.
Tanec s balónky
Až zábava postoupí a začne se tančit, můžete navrhnout tanec s nafukovacími balónky. Muž si přiváže balónek na nohu. Úkolem mužů je dávat pozor, aby jim na balónek nikdo nestoupl, dámy zase mají za úkol dupat na balonky ostatních mužů. Taneční páry se nesmí rozpojit.
Boty
Nejoblíbenější svatební hra. Posaďte nevěstu a ženicha zády k sobě, každý ať má v ruce svou i partnerovu botu. Dávejte záludné otázky, jako Kdo lépe vaří? Kdo bude rozhodovat o penězích? Kdo je lepší řidič? Kdo má lepší organizační schopnosti? Na každou otázku odpovědí novomanželé zvednutí buď své, nebo partnerovy boty. Uvidíte, jak zábavné je sledovat, když se jejich názory rozcházejí.
Nápadů na svatební veselí je samozřejmě více, ale právě jste se seznámili s ověřenými tipy. Vám i novomanželům držíme palce.

Různé způsoby využití

Pokud máte rodinný dům, určitě máte k dispozici také pozemek. Dnes lidé často využívají zahradu poněkud odlišným způsobem, než to mívaly naše maminky a babičky. Velmi často totiž dnešní mladí lidé nevyužívají pozemek jako zahradu, nebo jen částečně. Pár ovocných keřů a stromů, proč ne, ale záhonky, to je příliš časově náročné a navíc zelenina se dá koupit tak lacino, že to ani nemá smysl pěstovat.
salto na trampolíne

Mnohem více využíváme pozemek u domu pro zábavu. Tak například v současné době je naprostou samozřejmostí venkovní bazén. A to rozhodně v žádné malé velikosti. Také je zcela běžné, že na zahradě máme k dispozici posezení. Protože v letních měsících se lidé velice rádi scházejí na zahradách a grilují. Je to velmi příjemný způsob družení. A v neposlední řadě, mnozí mladí rodiče využívají pozemek u domu jako hřiště pro své malé děti.

děti na trampolině

Trampolína bohatě postačí

Mnozí otcové hrdě vybudují prolézačky, klouzačky, pískoviště. Je to hezké, když jsou rodiče tak kreativní, ale není to až tak nutné. K tomu, aby dítě bylo spokojeno, stačí poměrně málo. Třeba taková venkovní trampolína. Najdete ji v současné době skoro na každé zahradě, nebo tak, kde jsou malé i větší děti. Je to ideální pro pohybové vyžití dětí

Hopsání na velké a prostorné trampolíně je nejen zábavné, ale pomáhá vyvíjet motoriku a pohybové schopnosti dětí. A co si budeme namlouvat, trampolína je velkým lákadlem také pro nás dospělé. A jsou to překrásné chvíle, kdy blbneme spolu s dětmi a přestáváme být těmi přísnými rodiči, kteří mají na své děti neustále nějaké požadavky.

Velké trampolíny jsou vhodné také pro různá zařízení pro děti. Pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, pro domy dětí a mládeže, pro školní družiny. Ceny jsou velmi příznivé a bezpečnost je zaručena.

V teple a v suchu

Pokud se chceme za každé situace cítit dobře, pořiďme si kvalitní funkční prádlo. Někdy se mu říká termoprádlo. Je to vlastně speciální oblečení, které má za úkol odvádět vlhkost od těla pryč. Jestli je to při sportovní aktivitě, nebo jen jako izolace tepla v zimě. Funkční prádlo spolehlivě odvádí pot do další vrstvy oblečení, pokud ji máme na sobě. Pokud máme jen toto prádlo, pot se odpařuje do vzduchu. V obou případech naše tělo zůstává v suchu a udržuje si svou teplotu. Funkční prádlo se vyrábí pro všechny. Pro muže, pro ženy i pro děti.
horská cyklistika

Při jeho výběru bychom se neměli nechat nalákat nízkou cenou, která nám napoví, že to může být napodobenina a že se prádlo brzy vytahá a bude mít žmolky. Důležité je také vybrat si správnou velikost. Prádlo by nemělo být příliš těsné, ale zároveň by mělo přiléhat a naopak by na nás nemělo plandat. Mělo by být příjemné na tělo a nemělo by nikde tlačit. Někdy dělají problém nevhodně umístěné švy. Mohou tlačit na citlivých místech, nebo pod batohem.

Vybereme si ho podle ročního období, ve kterém ho budeme používat. Potřebujeme je v zimě k lyžování nebo v létě na kolo nebo pod stan, k zahřátí nebo jen k odvedení vlhkosti? Pro letní dny si pořídíme funkční prádlo s lehkou gramáží 140g/m2. Na zimu, kdy potřebujeme i zahřát, využijeme prádlo s vyšší gramáží 210g/m2.
stanování v horách

Výhody funkčního prádla:

· Nasákne pot a vlhkost, a předá dál

· Rychle uschne díky syntetickému materiálu

· Vlhké nezvyšuje svou hmotnost

· Nestudí

· Udržuje teplo vytvořené tělem

· Velký výběr za přijatelné ceny

běžkař
Nevýhodou
může být menší životnost prádla a ztráta pružnosti nebo mechanické porušení při neopatrném zacházení se syntetickým materiálem.

Teď už víme, jak vybrat pro sportovní aktivity funkční prádlo a zbývá se jen dozvědět, .

Pronájem party stanu


Možná by tomu někdo z vás nevěřil, ale pořídit si na party party stan je jednou z nejchytřejších věcí vůbec. Pokud by vás zastihl nepříjemný déšť či dokonce až liják, vaše party alespoň může pokračovat dále.

Na internetu naleznete obrovskou spoustu firem, které na vaše soukromé akce jsou schopny stan zapůjčit. Stačí si jen vybrat.
spaní ve stanu

Díky svému vzhledu, flexibilitě a různým velikostem jsou tím nejideálnějším řešením pro spoustu akcí. Ať už se jedná o svatby, firemní akce nebo grilování s rodinou.

Jestliže víte, že žádný déšť nebude, ale bude naopak velké teplo, pak vás stan ochrání proti silným slunečním paprskům. Využití si opravdu najde v každém počasí.


Určitě tou největší výhodou je již zmiňovaná velikost. Pokud vás nebaví platit za prostor, který stejně nijak nevyužijete, pak právě vy byste si měli party stan pořídit. Stany se totiž vyrábějí od 3 až po 15 metrů. Opravdu je z čeho vybírat a rozhodně si vybere každý. Existuje dokonce i několik druhů.


Možná by nikdo z vás nečekal, že se dá ke stanu zapůjčit i opravdu velké množství příslušenství. Mohou to být koberce, podlahy a mnoho dalších. Dá se říct že vše, na co si vzpomenete.

Nejčastěji se setkáte s tím, že opláštění stanu je vyrobeno z PES nebo PVC. Vždy je provedeno z nehořlavých materiálů, takže se opravdu není čeho bát.
lightshow

Co se týká ceny, ta bývá různá. Nikdy to ale není žádná brutalita. Cena se hlavně liší firmou od firmy a hlavně také závisí na rozměrech stanu.

Pokud tedy plánujete nějaké oslavy či prosté grilování, opravdu si neváhejte párty stan zapůjčit nebo rovnou koupit. Určitě jej dokážete skvěle využít při jakékoliv akci či situaci a hlavně jakémkoliv počasí. Jestliže se ale jedná pouze o krátkodobou akci, pak pro vás nemá zakoupení smysl. Záleží to jen a jen na vás, jak se rozhodnete J. Berte ale na vědomí, že jsou velmi užitečné.

Abyste viděli i na zpáteční cestu

Jezdíte rádi na hory? Jestliže nejste vrcholoví sportovci nebo majitelé horských chat, tak Vás tam určitě táhne touha po odpočinku a po zábavě. Takové jarní prázdniny nebo Vánoce na sněhu mohou být naplněným snem. Nebo se také mohou stát noční můrou. To v případě, že zapomínáte na jednu důležitou věc. Sluneční brýle.
·        Někomu mohou lidé v zimě se slunečními brýlemi připadat směšní.
·        Nebo si třeba říkáte, že chtějí být zajímaví.
Naopak. Oni chtějí být zdraví. Odrazy slunečních paprsků od sněhu mohou způsobit vážné ohrožení Vašeho zraku.A tak se týden, který měl být relaxací, může změnit na týden, který bude naplněný bolestí.

Sněžná slepota

Jednou z potíží, před kterou lékaři důrazně varují, je sněžná slepota. Ačkoliv jsme původně jeli na hory za zábavou, tohle rozhodně žádná sranda nebude.
o   Jedná se o zánět rohovky, která byla vystavena UV záření ve vyšších nadmořských výškách.
o   Tam je dávka záření zvýšena právě o odraz paprsků od sněhu.
Následky se neprojeví hned. Ještě celý den se můžete radostně prohánět v závějích. Večer se dostaví následky.
–         Silná bolest očí.
–         Světloplachost.
–         Křeče očních víček.

Lékař při prohlídce zjistí drobné patologické změny na spojivkách a rohovce. Není to samozřejmě trvalý stav. Budou Vám předepsána anestetika, aby se bolest zmírnila. V horších projevech můžete přijímat i lokální antibiotika, která slouží jako prevence následné infekce.

Pozor na kontaktní čočky

Oční lékaři varují i nositele kontaktních čoček. Při silných mrazech může dojít k jedné velice nepříjemné záležitosti, která může zanechat i trvalé následky. Při velkých mrazech ve vysokých nadmořských výškách se může stát, že kontaktní čočka k Vašemu oku přimrzne. Proč právě vysoké nadmořské výšky se na této nepříjemnosti podílejí? Může vzniknout otok rohovky a tím čočka snadno přimrzne.

Únikové hry aneb dokážete najít cestu ven?


Co jsou to vlastně únikové hry?
 
Escape Games, Exit Games nebo česky Únikové hry vymysleli v Japonsku v roce 2007. Takao Kato se nechal inspirovat počítačovými hrami, kde se vyskytují logické hádanky a situace, kdy musí hráč zapojit rozum. Určitě jste už slyšeli například o počítačové a tabletové hře The Room, kde musíte hledat tajné spínače a spojitosti, abyste otevřeli záhadnou krabičku. Nebo o množství mobilních her s obligátním názvem 100 dveří, kde za pomocí různých mini úkolů odhalujete způsob, jako otevřít dveře, abyste mohli v další místnosti udělat totéž. Únikové hry tohle všechno převádí do skutečnosti v dobrodružnějším a zajímavějším kabátku, neboť na řešení úloh a záhad nejste sami.

Únikové hry si získaly obrovskou popularitu a napříč celým světem. V České republice se rozšiřují poměrně rychle, a i když je jich převážná většina zatím v hlavním městě, zahrajete si třeba i v Brně, Ostravě, Olomouci, Opavě nebo Českém Krumlově. Na výběr máte ze spousty stylizovaných místností, které vás zavedou do Alchymistovy kanceláře, Upíří hrobky, Středověkého žaláře, výslechové místnosti či dokonce do Psychiatrické léčebny. Může to znít šíleně, nechat se zavřít do žaláře nebo do psychiatrické léčebny, ale nemusíte se bát, nikdo vás nebude strašit.
 
Co vás čeká?
 
Úkol je prostý. Vás a maximálně pět vašich přátel, kolegů či rodinných příslušníků zavřou do místnosti plné hádanek, kódů, šifer, hlavolamů a tajných zpráv, kterým musíte přijít na kloub, abyste dokázali uniknout. Klíčem k vítězství je vzájemná spolupráce, nikoli inteligence či umění dedukce. Obojí určitě přijde vhod, dostane-li se vám do rukou sekvence čísel, již budete muset rozluštit čí hádanka, již bude třeba uhádnout, ale pokud nebudete fungovat jako tým, selžete.

Zvládnete spolupracovat a najít klíč, který bude znamenat vaši svobodu? Nebo neuspějete a dveře zůstanou navždy zavřené? Na všechno máte 60 minut a čas neúprosně utíká. Ale nebojte, pokud si netroufáte uniknout z Hackerova doupěte, můžete začít třeba únikem z Čarodějnické školy Magie a kouzel, který je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi nebo ze Sherlockovy kanceláře či Tajemné pracovny, které zvládnou i méně zkušení hráči.
 
Kde a za kolik si můžete zahrát?
 
Cena za tenhle neobvyklý zážitek se pohybuje v rozmezí od 849 – 1600 Kč za celou skupinku 2-6 hráčů, nebo od 1800 – 2800 Kč za souboj dvou týmů po maximálně pěti hráčích.

V Praze si můžete zahrát například v Mindmaze, kde se octnete na vojenské misi ve hře Enigma – dobrovolně jste se nechali zajmout nepřítelem, abyste získali informace, a máte pouhou hodinu, než vás začnou vyslýchat. Také se v Mindmaze můžete pokusit utéct z Alchymistovy komnaty a změřit síly s dalšími pěti přáteli, kteří se pokusí být lepší než vy. V Ostravě najdete Escape game, kde se octnete v kanceláři nejznámějšího mafiána Al Capona a můžete se pokusit přesvědčit Její veličenstvo, že máte na to být novým Agentem 007.

Zato v Exit Game Brno se stanete archeology, kteří musí zachránit profesora Lorna a vzácné artefakty z hrobky dávného faraona, kterou zasypalo nedávné zemětřesení; najdete dveře do Říše divů a budete muset utéct armádě Srdcové královny zpět, do našeho světa anebo se s partičkou přátel octnete ve vězení, kde nalézáte stopy člověka, jež z vaší cely již dokázal uniknout.
 
To je jen střípek dobrodružných misí, úkolů a záhad na které se můžete vydat. Tak na co čekáte? Běžte si splnit své dětské sny a staňte se archeology, tajnými agenty, nebo novými pomocníky Sherlocka Holemese. Prožijte události z naší historie při Bombardování Prahy během druhé světové války nebo zamiřte na Divoký západ. Tak šup… Únikové hry čekají.

Silvestrovská zábava

Blíží se konec roku – Vánoce, novoroční předsevzetí a především bujaré oslavy Silvestra. Zatímco Vánoce jsou svátky klidu, na Silvestra se chceme veselit a užít si co nejvíce zábavy, vždyť vítáme další nový rok.
 
Jakým způsobem a kde nejčastěji slavíme Silvestra?
·         sami s partnerem a rodinou
·         u přátel doma nebo pozveme přátele k nám domů
·         na silvestrovské taneční zábavě
·         s partou na chalupě nebo na horách
 
Nejoblíbenější variantou, která vyhrává u tří pětin lidí, jsou Silvestry strávené doma u televize s nejbližšími přáteli. Známou každoroční masovou záležitostí jsou novoroční přípitky z hlavního města Prahy, kde velká silvestrovská revue začíná už odpoledne programem pro děti. A co teprve oslavy v zahraničí, se kterými můžeme jen těžko soupeřit.

Neopakovatelnou atmosféru zažívají obyvatelé New Yorku, Rio de Janera nebo Sydney, kde se úžasné show zúčastňují milióny lidí.
 
Zábava na povel?
Mnoho lidí naopak Silvestra rádo nemá. Nakonec je to u nás všední den jako každý jiný, spousta z nás musí ještě ráno do zaměstnání. Tito lidé apelují na to, že davové akce, kdy se podle kalendáře bavit mají, prostě nemají rádi. Něco na tom určitě bude, jenže většinou, když se do silvestrovské zábavy zapojíme, nálada se dostaví sama.
 
Ohňostroje a dělbuchy
Nejlepší je pojmout Silvestra jako každou jinou zábavu spolu s příležitostí setkat se s dobrými přáteli a pobavit se. Nemusíme se opít tak, abychom druhý den strávili s pěknou kocovinou, nemusíme ani vystřílet haldy zábavné pyrotechniky. Se světlicemi, raketami, dělbuchy a petardami je třeba umět zacházet tak, abychom nepoškodili svoje zdraví ani zdraví ostatních.

Slavíte-li v paneláku, nezapomínejte na to, že v něm bydlí také kojenci a hodně malé děti i staří a nemocní lidé, pro které jsou tyto oslavy často noční můrou. Myslete také na svoje psí a kočičí miláčky, kteří mají sluch mnohem citlivější než my.

Meditace s klubíčky

Dnes je velký výběr v oblečení, a tak by se mohlo zdát, že není třeba zakupovat vlnu nebo přízi a svetr, halenku, šálu, čepici nebo dokonce šaty si uplést. Ale ručně pletené nebo háčkované oblečení je vždy originál, a tak kdo je kreativní a umí vytvořit z klubíček zázraky, ten získá do svého šatníku nádherné a účelné výrobky. Při této práci se fantazii meze nekladou a právě proto si každá žena, která ovládá pletení a háčkování, může vytvořit vlastní módu dle svojí představy.

Ruční práce je však především zábava, jenž přináší uspokojení z tvůrčí činnosti. Už samotný pocit, že Vaší vlastní zásluhou Vám vzniká pod rukama něco konkrétního podle Vašeho vlastního nápadu, je k nezaplacení.

Již samotná příprava, kdy se rozhodujete, jak bude Vaše dílo vypadat, kdy si vybíráte vlnu určité síly, barvy a kvality a rozhodujete se o střihu a vzoru – ve Vás vyvolává radost. Těšíte se na samotnou práci, která pro Vás je uklidňující a ne nepodobná meditaci. Meditující člověk je soustředěný, nechává volně plynout svoje myšlenky a zdá se, že nevnímá svět okolo sebe.

Totéž pletařka: klapot rytmicky pohybujících se jehlicí a pozornost, zaměřená na jednotlivá očka, má zcela jistě podobný účinek. Mysl se zklidní a vtíravé myšlenky odchází, zůstává jen klid a pohoda.
Jedno je zcela jisté: pletení a háčkování odstraňuje stres, snižuje tak krevní tlak a Vy děláte mnoho pro svoje zdraví!
 
ŠIKOVNÉ RUCE
Lásku k ručním pracím získáváme nejčastěji od své maminky nebo babičky. Už jako malé je vídáváme s jehlicemi či háčkem v ruce a obdivujeme dílo, které jim vzniká pod rukama. Také ony nám nejčastěji ukáží, jak se drží jehlice a plete se hladce a obrace.

Nejvíce pak záleží na naší trpělivosti a na tom, abychom se nenechaly odradit prvním neúspěchem. Pokud toto překonáme, budeme se stále zdokonalovat a přinese nám pletení a háčkování mnoho zábavy.

Puzzle – nejoblíbenější hra

Puzzle jako logickou hru zná dnes úplně každý. Proč nás tak lákají zvláštní dílky různých tvarů, které do sebe perfektně zapadají, ač na první pohled si myslíme, že z nich nic nelze složit? Puzzle skládají ti úplně nejmenší i dospělí a starší lidé.

Odjakživa si totiž rádi hrajeme a soustředění nad touto skládačkou nás zvláštním způsobem uklidňuje a zrelaxuje naši mysl.
Skládání puzzle se zdá být v poslední době nejoblíbenější zábavou a když se hlouběji podíváme na to, proč je pro nás nejen hrou, ale také proč nám prospívá, nelze se tomu divit.

Skládání puzzle:

·         je tvůrčí činnost, která rozvíjí logické myšlení
·         procvičuje orientaci a paměť
·         děti učí trpělivosti a manuální zručnosti
·         u starších lidí snižuje pravděpodobnost onemocnění Alzheimerovou chorobou
 
Z toho vyplývá, že pro děti je puzzle o mnoho zdravějším způsobem trávení volného času než hraní her na počítači nebo pasivní sledování televize. A když se sejde celá rodina nad sestavováním velkého obrazu, nejen že si užije spousta legrace, ale přispívá to i k jejímu stmelování a harmonizaci.
 
Prostorový zázrak a čtvrtá dimenze
Zatímco nad klasickým puzzle si lidé lámou hlavu už více než 250 let, až v roce 1991 byla založena společnost Wrebbit, první výrobce trojrozměrných 3D puzzle. Z plastových odolných dílků lze dle předlohy nebo čísel sestavit velmi realistické modely známých staveb a dekoračních předmětů, které se stávají originální ozdobou nebo dárkem.

Zcela zvláštní kategorii tvoří 4D puzzle, což je vlastně trojrozměrné puzzle obohacené o čtvrtou dimenzi času. Lze si tak postavit nejslavnější světová města, poznat jejich historii a architekturu. První dvě vrstvy vždy zobrazují geografické umístění a kreslený plánek ulic, třetí vrstvu pak tvoří známé budovy, které se staví na mapu v chronologickém pořadí. Formou zábavy toto puzzle zároveň vzdělává.

Matahari salon – ceník

Přemýšleli jste někdy nad věcmi, které jste odmítli? Možná jste došli k tomu, že to bylo správné. Něco na tom rozhodně bude. Jestli je ale něco, co byste nikdy odmítnout neměli, pak je to masáž. Proč? Protože právě díky masáži se můžete konečně uvolnit https://www.wikihow.cz/Jak-uvolnit-endorfiny a dopřát si relax, který je rozhodně potřeba.
V dnešní době existuje velká spousta druhů masáží, takže rozhodně máte z čeho vybírat.masáž zad
Pokud existuje typ masáže, který se velice rychle stal oblíbeným, pak je to typ erotický. Není se také čemu divit, jelikož si jej mohou užít jak ženy, tak dokonce i muži.
Na takový typ masáže můžete narazit ve všech větších městech. Jestliže budete mít možnost tuto masáž vyzkoušet, pak se dané možnosti chopte. Sami uvidíte, že rozhodně nebudete litovat. Bude to jistě stát za to.
Takovým místem, kde vám mohou erotickou masáž poskytnout, je například Matahari salon. Ti, kteří tohle místo již někdy navštívili, si jej nemohou vynachválit. Skutečně je tomu tak. Sami se navíc můžete o něčem takovém přesvědčit a to velice jednoduše.
Možná že i vy již brzy budete patřit k těm, kteří na tento salón již nedají dopustit.
Pokud je něco, co drtivou většinu lidí zajímá, pak je to ceník https://mataharisalon.cz/cs/cenik. Je možné jej nalézt přímo na stránkách daného salónu. Stačí jen, abyste si stránky vyhledali. K něčemu takovému vám může dopomoci váš oblíbený internetový prohlížeč. Jestli je něco, co vás určitě potěší, pak je to to, že ceny nejsou nijak vysoké, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste za danou masáž nebyli schopni zaplatit.zpříjemnění masáže
Užijte si erotickou masáž i vy a to v plném rozsahu. Sami uvidíte, že se jedná o typ masáže, díky které se skutečně uvolníte, a bude vám mnohem lépe, než je tomu teď.
Využijte této možnosti, dokud tady je. Rozhodně neuděláte chybu.
Stále nevíte, zda toho využít či nikoliv? Pak byste si měli přečíst recenze, které vám mohou pomoci se rozhodnout.
Neváhejte a zkuste to.