Užijte si výhody skvělé hypotéky bez registru!

Nebankovní půjčka vám může přijít vhod v celé řadě životních situací, ve kterých v klasické bance nepochodíte. Třeba proto, že se banky nebudou o úvěru bavit s žádným žadatelem, který má záznam v registru. To proto, že každého vlastníka podobného záznamu považují automaticky za notorického dlužníka, a to minimálně do té doby, než zápis z jeho rejstříku zmizí. To může trvat několik měsíců až několik let a tak není divu, že lidí, kteří mají záznam v registru, neustále přibývá, a nic to nemění ani na tom, že mnozí z těchto lidí nutně potřebují peníze – potřebují si ty peníze půjčit.

peněženka

Všichni tito lidé mohou se svou žádostí oslovit nebankovní společnost. Ta se úvěrům uzavřeným i se záznamem v registru nijak nebrání. Pokud v nebankovní společnosti požádáte o hypotéku bez registru, tak ji můžete mít. Buď za stejných podmínek jako všichni ostatní – to když váš záznam nebude nijak významný. Anebo s nepatrně vyšším úrokem, to v případě, že u vás bude mít nebankovní společnost vyšší míru rizika, že třeba úvěr nesplatíte.
V každém případě budete muset prokázat, že své závazky budete schopni splácet. K tomu je potřeba doložit výši vašich pravidelných příjmů, které musí nezbytně pokrýt jak pravidelné výdaje, tak i splátky spolu s úroky.

stohy peněz

A tím výčet povinností žadatele o úvěr ještě nekončí. K úspěšné žádosti je potřeba poskytnout dostatečnou záruku, že budete své závazky splácet. Takovou zárukou je mimo výše vašeho příjmu nemovitost, která by věřiteli připadla ve chvíli, kdybyste splácet přestali. Ovšem pokud budete dodržovat podmínky smlouvy, tak se o svůj majetek nijak bát nemusíte. Tento závazek se nijak neliší od běžné hypotéky v bance, za kterou ručíte třeba budoucí stavbou. V obou případech platí, že jakmile úvěr splatíte i s úroky, zástava z katastru nemovitostí zmizí a vše bude stejné jako dřív.