Ubytování v pensionu Loket

Hledáte pěkné a levné ubytování v nedaleké blízkosti Karlových Varů. Tak abyste měli pohodlí a nebyli obklopeni davy turistů. To vše vám můžeme splnit ubytováním v pensionu Loket. Je to krásný pension s kapacitou šestnácti lůžek. Je možné požádat o přistýlku pro malé dítě. V nabídce máme dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje s vlastní koupelnou a toaletou. Pension nemá klasickou recepci. Vítáme tu pohostinný přístup s rodinným nádechem. Proto při příjezdu, který si předem dohodnete, obdržíte od personálu klíče. Ty vám budou sloužit k zamykání a odemykaní pensionu. Nebudete se muset bát, že když přijdete pozdě večer, že už na recepci nikdo nebude. Budete mít vlastní klíče. Penzion nabízí úschovnu kol. Cyklotras je v okolí hodně a určitě se vám vyplatí si kolo přivést. Můžete si tak projet okolí a vidět kouzelnou krajinu v okolí. Procestovat okolí Karlových Varů i je samotné. Můžete si objednat kontinentální snídaně.

kontinentální snídaně

Jsou bohaté a velmi chutné. Součástí pensionu je nově otevřená Ristorante pizzeria Marconi. Restaurace je zaměřena na kvalitní italskou kuchyni. Můžete se těšit na kvalitní vína a výtečnou italskou kávu. Stejně tak připravujeme alkoholické a nealkoholické nápoje a míchané drinky. Pension je umístěn přímo na náměstí ve městě Loket.

hrad loket

Město Loket se pyšní krásným gotickým hradem Loket, který v dnešní době slouží k výstavě historické sbírky porcelánu a expozici zbraní. Hrad má krásnou vyhlídkovou věž, která má dvacet šest metrů vysoká. Jsou v ní zachovány pozůstatky místnosti s krbem a středověkým záchodem. Hrad sloužil v dřívější době jako útočiště pro Elišku Přemyslovnu s malým synem Václavem. Ten se stal v pozdějším věku císařem římským Karlem IV. Ačkoliv byl na hradě jako dítě vězněn, rád se sem v dospělosti vracel. Hrad je možné si projít s odborným průvodcem nebo bez něj. Dělají se prohlídky hradu. Další skvosty můžete navštívit v Karlových Varech.