Dekorativní kosmetika

Dekorativní kosmetika slouží pro podporu dokonalého vzhledu. Pomáhá sjednotit tón a odstranit nedokonalosti pleti. Zvýrazňuje rty i obočí, projasňuje pohled očí a celkově zkrášluje. Dnes je součástí vybavení každé moderní ženy. Zde je její základní rozdělení podle toho, na kterou část obličeje se používá:krém na noze.jpg

  • Tvář

Základem každého líčení je správný tón pleti. Patří sem velká spousta produktů od make upů těch nejrůznějších odstínů přes spoustu podkladových bází či pudrů až po rozjasňování pomocí tvářenek. Jejich hlavním úkolem je skrýt nedostatky a celkově obličej rozjasnit.

  • Oči

Svůdný pohled podpoří použití těch správných pomocníků. Jsou jimi řasenky, oční linky, oční stíny a paletky, séra na vlasy či použití řas umělých. Správná volba dokáže skrýt nedostatky a naopak je proměnit v plusy. Opticky se dají například zvětšit oči. Řasenka zase dokáže řasy nejen prodloužit, ale taky jim dodat na objemu. Prostě – pro každého něco.

  • Obočí

Na detailech záleží. Správná volba odstínu obočí podtrhne celkový okouzlující vzhled a v případě potřeby ho také zahustí. Patří sem řasenky a tužky na obočí, také pudry a gely.

  • Rty

Smyslné rty k celkovému vzhledu prostě patří. Rtěnky, lesky, konturovací tužky či balzámy na rty se postarají o jejich zdravý a krásný vzhled. Navíc správně vybraný odstín jen podpoří krásu vašeho úsměvu.
Kromě kosmetiky na obličej sem můžeme zařadit také péči o nehty. Ta je přece nezbytnou součástí celkového dojmu. Kromě laků sem patří také výživa na nehty a správný odlakovač. Tedy takový, který lak odstraní bez námahy, a přitom nehty zbytečně nevysuší.štětec a make up.jpg
Dekorativní kosmetika girltime.cz se postará o skvělý vzhled také pomocí pomůcek, bez nichž to prostě nejde. Tito pomocníčci usnadní aplikování make-upu a jeho odlíčení. Patří sem štětce různých tvarů a velikostí, pinzety na úpravu chloupků a kosmetická zrcátka s možností zvětšování. To vše prakticky zabaleno v kosmetické tašce. K základní péči o pleť patří také jemné a šetrné odstranění make-upu a čištění pomocí nejrůznějších tonik a sér. Pomohou také vhodné odličovací tampony či ubrousky.