Venuše versus Mars

Ženy jsou často označovány jako ty, které pochází z Venuše a jejich mužské protějšky jako ti, pocházející z Marsu. A přesně takové rozdíly, jaké jsou mezi těmito dvěma planetami, jsou i mezi oběma pohlavími. Ale asi to tak má být, dvě ozubená kolečka, která do sebe zapadají a vzájemně se doplňují.
blondýna v roláku
 
Bytosti ženského pohlaví se snaží podle svého nejlepšího mínění jednat správně, což ne vždy tak musí působit i na jejich okolí. A to především ve vztahu k mužům. To, co dámám nebo slečnám přijde jako roztomilé, může pány dokonale vytočit.
 
Hloupost jako zbraň
Asi jako dobrý nápad vypadá hraní si na hloupoučkou a tím také pro muže snáze dostupnou. O těch se říká, že mají problém se ženami, které jsou soběstačné, sebejisté, vzdělané, chytré a dokáží si poradit v každé situaci. Ale ve skutečnosti tomu tak není. Pánové touží po partnerce oplývající inteligencí, se kterou si budou rovni a která dokáže být i jejich kamarádem.
Dáma v pánském oblečení
Nošení oblečení svého partnera je v jistých situacích náhodné, ale chodit běžně v jeho svetru nebo mikině zrovna nejlepší nápad není. Problém může nastat ve chvíli, kdy oděv zamažete rtěnkou nebo na něm ulpí skvrna od jídla. Navíc můžete sáhnout i po kousku, na který je muž opravdu háklivý a konflikt je na světě.
Hlasové variace
To, že ženy jsou herečky od přírody a umí toho patřičně využít, je prostě fakt. S tím souvisí i čarování s hlasem. Podle situace dokáží ječet na plné pecky nebo zase infantilně dětsky žvatlat, a stačí na to jen chvilka. Doktor Jekyll i pan Hyde by se asi nestačili divit. Muže těchto výstupů raději ušetřete.
mladá dívka s růží
Moje je i tvoje
První společná večeře je jistě zážitkem na celý život, žena se snaží vybrat si zdravý pokrm a dát tak najevo, jak o sebe dbá, dodržuje životosprávu a vyhýbá se všemu, co je nezdravé. Muž naopak sáhne po něčem vydatnějším a ne příliš odpovídajícím zdravému životnímu stylu. A tak dojde k tomu, že dáma neodolá a nenápadně ochutnává z jeho talíře. A tomu to rozhodně nebude připadat milé, spíše naopak a celý večer tak můžete definitivně pohřbít.