Dopřejte si skákání jako v době vašeho mládí

Jste vyčerpaní z návštěvy různých míst, na kterých jste pouze přihlíželi tomu, jak se vaše děti baví a vy přitom jenom sedíte na židli? Vydejte se pro změnu na takové, které nabízí příležitost i rodičům, kteří se všech dostupných atrakcí můžou zúčastnit společně s jejich ratolestmi.muž na zábradlí.jpg

Není důvod k tomu, odepírat si skákání v jakémkoliv věku

Navštivte jump arénu Praha praha.jumppark.cz, ve které na vás čeká mnoho příležitostí k tomu, zaskákat si na trampolínách všeho druhu, a to společně s vašimi dětmi.

  • Připravena je pro vás zóna, kde můžete skákat dle libosti a vlastních schopností.
  • V nabídce nalezete i možnost, zahrát si různé sporty, jakými jsou basketbal, fotbal nebo vybíjenou v 3D.

Poznejte i vy kouzlo tohoto pohybu, který vás v dětství tolik těšil. Vaše děti budou z nového prostředí a místa, které poskytuje mnoho zábavy, nadšené stejně tak jako vy.

Uspořádat zde můžete i narozeninovou oslavu

Jestli vaše děti budou chtít jejich narozeniny prožít ve velkém stylu a na místě, které bude vzdálené od domova, pozvat si všechny kamarády můžou právě na oslavu do JumpParku. Tento park nabízí i možnost uspořádat v něm párty, při které se budou bavit všechny ratolesti včetně rodičů.
Vzít si na ni můžete i vlastní dort, který si společně vychutnáte v oddechové zóně s dalším občerstvením a pitím, mezi kterým nalezete i dětské šampaňské.žena ve skoku.jpg

Teambuilding na trampolínách

Uspořádat setkání kolegů mimo pracovní prostředí můžete i tak, že zorganizujete teambuilding v trampolínovém parku. Přijďte na chvíli vypnout od povinností v práci, lépe se poznat s vašimi kolegy nebo i nadřízeným a zažít neopakovatelné chvíle, které vaše vztahy v zaměstnání více utuží.
Uvidíte, že to bude nápad, kterému neodolá nikdo z kolegů, a ještě budou rádi, že prožijí nové zážitky a chvíle s lidmi, se kterými se potkávají denně. JumpPark je fantastickým místem, na kterém získáte novou energii i v případě, že jste dospělí, takže ho neváhejte navštívit v jakémkoliv věku.