Zažijte nezapomenutelný zážitek v Lednici

Jedete na Moravu a hledáte ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma? Pokud ano, pak vsaďte na hotel Galant https://lednice.galant.cz/, jehož prostřednictvím zažijete nezapomenutelný pobyt přímo v srdci Lednicko – Valtického areálu. Odnesete si krásné vzpomínky a zažijete to, co ještě nikdy předtím.

sklenice s vínem

Co vám hotel nabízí? Krásné pokoje! Ale to není vše. V hotelu naleznete také privátní wellness, jehož prostřednictvím zapomenete na starosti všedních dnů a ponoříte se do světa moderních vířivek, finské sauny, infrasauny, do světa masáží a dalších procedur. Chcete si odpočinout a načerpat novou energii? Pak rozhodně nezapomeňte wellness navštívit.
moravská vinice

Chcete pro svou firemní nebo rodinnou událost zajistit dokonalé místo? Pak jste tu správně! Hotel nabízí možnost zajištění kongresů, konferencí a dalších významných akcí. To vše v krásném prostředí české památky UNESCO! Okolí hotelu navodí nezapomenutelnou atmosféru, která dodá vaší akci punc luxusu.

Plánujete pobyt s rodinou a chcete si už předem zjistit všechny možnosti, kam se vydat na výlet? Pak rozhodně nesmíte opomenout nejen zámek Lednice, ale také Janův hrad, Minaret, Apollonův chrám, Obelisk, Kolonádu na Rajstně nebo Rendez – vous. A mnohem více! Lednicko – Valtický areál totiž nabízí nespočet dalších nádherných míst a památek. Nezapomeňte také využít nabídky plavby na loďkách, projížďky na koních nebo koupání v Mlýnském rybníce.

Chystáte váš velký den a chcete ho prožít na jedinečném místě? Pak využijte nabídky našeho hotelu a rezervujte si zde termín svatby. Nabízíme vám krásné prostory, dokonalé jídlo a dokonce i apartmá pro novomanžele. Využijte naší nabídky. Zajistíme vám pronájem sálu, svatební koordinátorku, výzdobu a kompletní svatební hostinu. Přestaňte snít a splňte si své sny!

Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, neváhejte a obraťte se na nás! Rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky. Budeme se těšit na vaši poptávku!