Stačí si vybrat datum a počet osob


Rezervace se přijímají i předem, takže buďto můžete přijít jen tak, když Vás to napadne, nebo si zarezervovat konkrétní termín. A teď více k celé hře. Najdete ji v našem hlavním městě.
Zábava, adrenalin a střelba to vše představuje lasergame. Užijete si spoustu legrace, ale i adrenalinu. Pocit vítězství je nepopsatelný, to snad ani nemusíme zmiňovat, takže který tým bude vítězný?skupina-mensi(1)

Zábava ale bez modřin a potoků krve

Už máte dost všech těch stříleček a potoků krve? Chtěli byste děti, manžela, přítele či kamaráda vytáhnout ven od počítače? Ideální je právě tato hra. Chlapci se budou náramně bavit. Hra je vhodná pro muže ale i pro ženy jakéhokoliv věku, takže k nám mohou přijít jak studenti středních škol, tak i děti ze základky, když na ně dospělí budou hodní, ale i všichni dospělí. Pozvat můžete kamarády, kolegy z práce, rodinné příslušníky, zkrátka a dobře kohokoliv. Uděláte dva týmy a bojujete proti sobě.

  • Říkáte si, jak bojujete?

Dostanete na sebe vestu a do rukou speciální laserovou zbraň. Ta střílí pouze paprsky a ty nejsou nebezpečné pro život, takže se nemusíte ničeho obávat, žádná krev téct nebude. Nebudete mít ani škrábnutí ani modřinu. Naprosto bezbolestné, pokud vás nenapadnou děti ze zálohy a nepovalí Vás nebo tatínka na zem. Ideální příležitost vyzkoušet si držení zbraně v ruce i pro větší děti například studenty. Vytáhnete je od počítačů, ale zároveň mohou stále dělat to, co je tolik baví, což je většinou střílení nebo nějaké hry.
Tato hra rozvíjí všechny smysly. Na výběr je ze dvou arén, buďto pro větší nebo menší týmy. Vybrat si můžete jednu ze dvou základních arén: labyrint (33)

  • Historická zákoutí Aztéckých ruin
  • Moderní pojetí tajemného Labyrintu

Obě jsou odlišné, takže si každý může vybrat podle svého gusta. Další je zvolení parametrů. Arény jsou sice dvě, ale dá se v nich hrát nesčetně dalších herních kombinací. Je to tedy vhodné pro začátečníky, kteří přijdou poprvé i pro pokročilé a zkušené hráče, kteří si nastaví těžší obtížnost.