S americkou hypotékou dosáhnete na všechno

S americkou hypotékou můžete mít naprosto všechno, co s každou jinou půjčkou, a k tomu ještě mnoho skvělých věcí anebo služeb navíc. Proto zapomeňte na to, že půjčky jsou jen na bydlení, na rekonstrukci domu anebo třeba na auto. To už dávno neplatí! Pokud si sjednáte bezkonkurenční americkou hypotéku, tak ji můžete směle a bez obav využít k libovolným účelům – klidně třeba i na to, abyste s ní splatili své dluhy a zbavili se exekutora!

euro mince

A nejlepší je na tom všem to, že ji můžete mít, na cokoli vás napadne, a ještě ke všemu to ani nikoho nebude zajímat. Zaplaťte svou půjčkou za krásnou dovolenou, za hromadu dárků pro své blízké anebo třeba za svou svatbu – nikdo se vás nebude ptát, jaký je účel vaší půjčky.

Ano, je to tak, v případě americké hypotéky se jedná o bezúčelový úvěr, takže nejen, že nebudete muset své plány nikomu sdělovat a nebudete je muset před nikým obhajovat, ale ještě navíc nebudete posléze dokládat, co jste si za peníze koupili. Nemusíte si za ně koupit vůbec nic, a nikomu to vadit nebude – pokud vás potěší dát si je pod polštář anebo je vyhodit z okna, nikdo vám to nebude vyčítat.

Navíc získat tento úvěr je také snadné, asi tak jako lusknutí prsty.
Samozřejmostí by mělo být, že o půjčku žádáte v situaci, kdy máte na její splácení, a jste tudíž bonitním klientem. To platí u všech možných půjček, a platí to i tady. Konkrétně to znamená, že když se od vašich pravidelných příjmů odečtou vaše výdaje, tak vám každý měsíc zbude dostatek peněz na to, abyste půjčenou částku i s úroky mohli splácet.

úvěr

Druhou, nezbytnou podmínkou pro získání takové půjčky je ručení nemovitostí. Jakou nemovitost je potřeba zvolit, záleží na konkrétní výši zamýšlené půjčky, ale obecně platí, že nezáleží ani tak na druhu nemovitosti, jako na její hodnotě. Čím vyšší půjčka, tím hodnotnější nemovitostí byste měli ručit.