Mobilheim – skvělé bydlení za revoluční cenu

Hledáte způsob, jak si pořídit dům, aniž byste se museli zadlužit do konce svého života? Mobilheim je zde pro vás!

stavebnice

Koupit si mobilheim neboli mobilní dům je ten nejjednodušší způsob, jak si opatřit vlastní plnohodnotné bydlení za rozumnou cenu. Tedy za takovou cenu, se kterou si poradíte díky vlastním úsporám anebo malému úvěru. Zapomeňte proto na drahé hypotéky, které budete muset splácet desítky let, a celou tu dobu vás bude strašit představa, že o své bydlení možná přijdete. Raději si pořiďte mobilheim, který je sice menší, než běžný rodinný dům, ale zato za přijatelnou cenu, kterou hravě a rychle splatíte.

dům na klíč

Mobilní dům si můžete užívat na celou řadu způsobů – můžete ho využívat k celoročnímu bydlení, stejně tak jako sezónní rekreační objekt. Můžete si pořídit úplně nový, anebo ještě levnější, již použitý mobilheim. Můžete mít mobilní dům v klasické anebo v moderní designové podobě. A samozřejmě si ho můžete navrhnout a nechat vyrobit a zařídit přesně podle vašich představ. To znamená, že ve vašem bydlení najdete přesně to, co ke svému životu potřebujete – kuchyňský kout, sedací soupravu i postel, sprchu i toaletu, a také všechny vaše oblíbené spotřebiče. Navíc, pokud jste zruční, tak si můžete ke svému mobilheimu postavit zvenčí i pěknou terasu, která vám váš obytný prostor ještě více rozšíří a zvelebí.
Mobilní domy jsou zároveň skvělou volbou pro všechny toulavé duše. Pokud hodně cestujete a často měníte adresu, tak tento dům můžete vzít bez potíží s sebou – nemá totiž pevné základy spojené se zemí a k jeho přemístění vám postačí speciální vozidlo. Nadto k umístění mobilheimu není potřeba žádné úřední povolení, takže se zbavíte nepříjemných starostí s ohláškou stavby, aniž byste přišli o nárok na číslo popisné.

Mobilheim je zkrátka skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí bydlet pod vlastní střechou, a přitom ušetřit.