Kvalita od společnosti Huawei

            V letošním roce společnost Huawei, na berlínském veletrhu IFA, představila svůj zcela nový smartphone řady Nova. Tento nový tip mobilních telefonů se pyšní nadstandardní výbavou, exkluzivním designem a to vše za velmi příznivou cenu. Z prvních dvou vystavovaných modelů se na slovenský trh dostane pravděpodobně ten menší, pěti palcový. Huawei Nova se vyznačuje celokovovým, zaobleným tělem s platovým proužkem na zadní straně.
·         Display smartphone je vybaven Full HD rozlišením 1920 x 1080 pixelů a novinkou je 2,5D zakřivené ochranné sklo.
 mobil Huawei
·         Tloušťka mobilního telefonu je pouhých 7,1 mm a dokresluje tak jeho velikou eleganci a celkově velmi dobrý dojem z luxusního a detailního zpracování.
 
·         Rčení, že něco šlape jako švýcarské hodinky, platí pro tento model jednoznačně a to díky osmijádrovému procesoru a 3 GB operační paměti. A současně díky nadstavbě v podobě operačního systému Android 6.0.
 
·         Na zadní části mobilu se velice esteticky vyjímá čtečka otisku prstů, která zajišťuje pro přístroj maximální ochranu proti zneužití a navíc přichází s pár funkcemi navíc.
 
·         Zasloužené pozornosti výrobci telefonu se dostalo také dvojici fotoaparátů, které využívají ty nejmodernější, dostupné technologie a algoritmy pro jejich vylepšení. Hlavní fotoaparát o velikosti 12 Mpx sází hlavně na větší počet pixelů a na plně automatické ostření s fázovou detekcí, kterou známe především z digitálních zrcadlovek.
 
·         Pro, dnes velmi populární, přední širokoúhlé selfie fotografie, je v tomto mobilu zabudované selfie kamera s rozlišením 8 Mpx.
 
·         Nejen funkčností a vybavením ale také výdrží baterie tento model mobilního telefonu oslní. Vysokokapacitní baterie zajistí až 48 hodinový provoz na jedno nabití.
 focení selfie
·         Pokud k výše uvedenému ještě navíc uvedeme, že se s cenou vejdete pod 350 Euro, je v podstatě jasné, o jakém smartphonu budete při výměně Vašeho stávajícího mobilu uvažovat.