Který termín je pro stěhování po Praze vhodný

Víkendová akce, nebo všední dny

Povolání psychologa je někdy velice obšírné, a pokud máte štěstí na kvalitní a zkušenou osobnost, mohou vám být jeho rady velice prospěšné. Můžete se na ně obrátit i s radou, který den v týdnu je nejvhodnější pro přesun vybavení veškeré domácnosti a hlavně pro uzavření kapitoly pobytu na starém místě.jízda stěhovacího kamionu.jpg

Vyzkoušejte úterý nebo čtvrtek

Zajistit si stěhováky na kterýkoli termín, snad jen s výjimkou vánočních svátků, je dnes možné, poměrně běžně se lidé přesouvají z místa na místo i o víkendech. Ale termín bývá příznivější vždy v úterý nebo ve čtvrtek. Proč zrovna v tyto dny? V úterý je dle policejních statistik nejnižší provoz na frekventovaných úsecích silnic, většina lidí se navíc nachází v zaměstnání (v pondělí si někteří prodlužují víkend, stejně tak v pátek). Díky tomu máte více klidu na celý náročný proces.
V tyto dny se také potkáte s nejmenším počtem zvědavců, kteří vaše stěhování mohou komentovat a bedlivě sledovat, což nemusí být zrovna příjemné, ať už v místě bývalého pobytu, anebo na novém působišti. Čím méně komentátorů, tím lépe.
Ve čtvrtek v odpoledních hodinách bývají lidé příjemněji naladěni, s vidinou blížícího se víkendu, a tato předzvěst jim může dodávat více pozitivní energie a životního elánu. Nebudou tolik rozmrzelí a vystresovaní, takže se tím sníží pravděpodobnost setkání s někým velmi nepříjemným. A vězte, že pro mnohé starousedlíky nemusíte být zrovna vítaným objektem.čtyři zabalené papírové krabice.png

Výjimkou je stěhování od A do Z profesionály

Jiná situace vzniká ve chvíli, kdy předáte profíkům klíče od bytu, a ti provedou vše doslova do puntíku. Takové služby jsou dnes poměrně běžné, zvláště ve větších městech a v situacích, kde se stěhuje komplet celý byt. Některé firmy stěhování Praha http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/mohou zajistit i balení věcí a nábytku, jeho demontáž a zpětné smontování, usazení na své místo v jednotlivých místnostech, instalaci polic, zrcadel atp.
Stěhovací firma nemusí řešit den v týdnu, na ně se také příliš nevztahuje zvědavost sousedů a spolubydlících, stěhováci „pouze“ vykonávají sjednanou práci, a podle toho se také na ně nahlíží. Můžete je tedy klidně objednat i na víkend, zatímco vy si konečně můžete užívat klidu třeba na dovolené v přírodě.