Hra, při které je potřeba uniknout

Příliš mnoho stresových situací a napětí v pracovním prostředí, nás nutí čas od času vypnout a udělat si program v podobě odpočinkové aktivity. Není se čemu divit, že se pořád více lidí zaměřuje na novodobý styl zábavy a vyhledává možnosti, při kterých nebude litovat toho, že ve svůj volný čas neseděli doma na zadku.
Vydejte se i vy poznat dobrodružství a akční případ do escape room Hradec Králové a poznejte vaše přední stránky, o kterých možná ani nevíte, že ve vás jsou.puzzle skládačka.jpg

..1Na začátek si sestavte tým

Únikové hry se může zúčastnit 2 – 5 hráčů. Vyberte si tedy minimálně jednoho hráče a maximálně 4 lidi k tomu, abyste prožili skvělý den plný záhad a různých hlavolamů, které vám dají pěkně zabrat.
Budete muset přemýšlet chytře a zaměřit vaši pozornost na nepatrné nápovědy, které vás povedou při vaší hře tím správným směrem.

..2Zvolte si jednu ze dvou místností

Při této hře se můžete ocitnout v dění dvou odlišných příběhů. V závislosti od toho, jaký typ napětí máte v oblibě si vyberete přesně takovou, která předčí vaše očekávání.
„Samara“ vás dostane už v samotném okamžiku, kdy do místnosti vstoupíte.Čekat tam na vás bude pokračování záhady ohledně tajemné kazety, která se opět začala šířit mezi lidmi.
„Dvojitý agent“ pro změnu prověří vaše vnímání a detektivní schopnosti.Vydejte se společně s vašimi nejbližšími po stopách toho, kdo může za jeho zmizením a současně zjistěte to, jaké tajné informace schovával.pomůcky.jpg

..3Minuty, které vám budou utíkat

Samozřejmě, že v pravidlech stojí, že máte na odhalení příčiny a zodpovězení otázek omezený časový prostor. V Hradci Králové tomu je 75 minut, které obětujete tomu, že do hry vložíte všechny vaše znalosti, logické myšlení a přijdete na kloub tomu, co za hádankou vlastně vězí.
Nemějte však obavy, pokud si nebudete umět poradit sami, k dispozici budete mít řadu schovaných nápověd, které vám pomůžou přijít na správné řešení. Takže vás vůbec nemusí trápit myšlenka, že by se vám ji nepodařilo úspěšně dokončit.