Neodolatelné ženské zbraně

Zdravý chrup a hryzání rtů – obličej je vždy tím prvním místem, co nás při kontaktu s lidmi zajímá, bez ohledu na to, zda jsme spoře oděni na koupališti, anebo zahaleni do svetru v zimním období. Lidská tvář je zkrátka komunikačním prostředkem číslo jedna. Muže na ženách fascinuje na obličeji mnoho znaků, jedním z nich je docela nenápadné, ale jasně vyzývavé kousání spodního rtu. A to není nutné ani používat rtěnku, stačí jen docela obyčejný zdravý chrup. Tento výraz je pro muže výzvou a obvykle vyjadřuje značný zájem, náklonnost a touhu po sblížení.
přivonění ke květům
Šíje – ať už jsou ženské vlasy stažené jakkoli – do drdolu, culíku nebo copu, vždy odhalují jednu z nejsmyslnějších tělesných partií, totiž ženskou šíji a ramena. Je také prokázáno, že při sexu hraje krk, trapéz a ramena značnou roli, je zde mnoho nervových citlivých zakončení, která jsou považována za erotogenní zóny. Líbání na krk, laskání a hlazení je pro každou ženu nesmírně vzrušující.
Úsměv– nikoho neokouzlí zamračený výraz ve tváři. Přirozený a nestrojený úsměv je plně odzbrojující a citliví lidé na něj reagují mnohem více než na odhalené smyslné tělesné křivky. Některé muže dokonce vzrušuje pohled na upřímné a vzrušené rty mnohem více, než na jiné části těla.
Tajemný pohled vzad– pokud se na vás zadívá objekt zájmu tak, že otočí hlavu a sleduje vás přes rameno tajemným pohledem, znamená to v jistém smyslu: „Pojď blíž, toužím po tobě“. Je to jeden z mimosmyslových výrazů, které podvědomě nepřehlížíme, a jež nás nasměrují k bližšímu kontaktu.
zmrzlá žena
Vyšší podpatky– z ortopedického hlediska je ideální výše podpatků jen do šesti centimetrů, ale přece jen se ženské nohy na zvýšeném klínku vyjímají mnohem lépe, než na rovné podložce. Zvýšená pata, ostrý úhel, zvýrazněný kotník a zdvižený nárt působí nesmírně sexy.
Kouzlo osobnosti– přirozené vystupování je vždy tím prvním, co nás osloví bez ohledu na ženské tělesné zbraně. Bezduchá kráska je zkrátka jen loutka a po krátké době nás přestane zajímat, brzy zjistíme, že nemá co nabídnout.