Kartáč k bazénu
Zcela jistě bude asi nejvíce zmíněn kartáček na zuby. S tím se každý z nás setkává nejčastěji, a proto bude na prvním místě. A pak už to půjde dle povolání, například zedník bude mluvit o kartáči na stěnu, instalatér o jiném a uklízečka zase o dalším. Je jich taková spousta druhů, že se ani nedají vyjmenovat naprosto všechny. Stejně je tomu tak u takzvaných bazénových kartáčů. Těch je také obrovská spousta druhů. Liší se tvarem, hustotou a tvrdostí štětin a pak také svým určením. Největšími zástupci co do množství budou asi různé kartáče a kartáčky do vysavačů, které nám občas jezdí po dně, aby tam vysáli to, co se přes noc usadilo.
Tito neúnavní pomocníci mají kartáče umístěny na svém břiše, dá-li se to tak nazvat a některé druhy ještě v rozích, aby mohli ty bazénové pořádně vyčistit a nemusel to majitel pak dodělávat ručně. Pokud ovšem nemá kulatý bazén, zde jaksi starost o rohy odpadá. Ale většina bazénů je klasických, takže to nebudeme řešit. Kartáč lze ovšem také používat ručně i když u nás je to spíše výjimka. Rozhodně asi jen těžko uvidíte hospodyni klečet na dně prázdného bazénu, jak dře ručním kartáčem jeho dno. Spíše se setkáte s různými druhy na teleskopických tyčích, které mohu sloužit k čištění hůře přístupných míst.
Těch se vyrábí neskutečně hodně. Jak se zdá, bez nich to prostě nejde. Je docela dobře možné, že vy doma nic takového nemáte, což je ovšem chyba. Nikdy nevíte, kdy ho bude potřeba. Proto jednoznačně doporučuji si takový bazénový kartáč ihned pořídit. Na finance je to položka mizivá a doma se to rozhodně neztratí. Obrovský výběr tohoto zboží naleznete na webových stránkách firmy, která se bazény zabývá. Vy se na tento web dostanete kliknutím na odkaz v tomto článku, který poznáte velmi snadno. Je to ten text jinou barvou. Stačí klik a jste tam. A uvidíte sami tu velkou nabídku.