Do zahraničí za pár korun

Samozřejmě, když už někde jedeme, tak je to buď autem nebo letadlem, jinak to je příliš drahé. Pokud jedeme do zahraničí, nikde jinde, než v hotelu to nejde, protože nic jiného neexistuje. A dobrá dovolená se považuje podle procent moře, které zabírá fotografie. Čím víc moře tím líp, i kdyby to bylo na nejošklivější pláži v Bulharsku.
město Hamburk 

Cestování, nejlepší lék

Pokud přemýšlíme JAK jet, určitě nás v první řadě napadne letadlem nebo autem. Obě tyto možnosti můžete klidně vynechat, i když letenky jsou dnes pomalu levnější než nějaké auto, pokud tedy cestujete sami. Například existuje spousta autobusových společností, se kterými se ve správný čas dostanete například z Prahy do Paříže za pouhých 600 korun. Nebo například vlaky jsou do některých destinací zvýhodněny a můžete tak sehnat klidně lístek až do Milána za zlomek ceny. Pokud se tedy neustále zaměřujete pouze na letenky, zkuste se podívat i jinde, pokud vám pár hodin na zadku nevadí.
španělská Barcelona 

Místo k pobytu

Nastává otázka KDE, protože hotely přeci v takových destinacích mimo Slovensko stojí majlant! Jak si to kdo může dovolit? Tak máte hned několik možností, buď si najít pořádnou slevu v hotelu (klidně je možná sleva z 18 tisíc až na 6 tisíc za dvě osoby na 4 noci) nebo vyzkoušejte něco z dílny sdílené ekonomiky, existuje spousta platforem, kde místní lidé nabízejí své domovy, pokoje nebo třeba postele v pokojích k pronajmutí – takové vyjdou úplně nejlépe a pokud vám tedy nevadí malá společnost, tak je to pro vás naprosto ideální.
noční Praha 

Památky, parky a občerstvení

Pokud se bojíte, že je všude draho, tak určitě nezapomeňte, že lidé v 21. století běžně užívají internet, a tak je možné najít spoustu tipů na krásná místa, která jsou zadarmo a zažijete tam možná i lepší chvíle než u nějaké přeplněné atrakce. A co se týče jídla? Dnes, pokud se nestravujete každý den v restauracích, seženete vše i levněji, stačí se pouze dívat.