Osram originál w5w autožárovka

Tato verze Osram originál w5w je balená po dvou kusech. Objednáte si jedno balení a máte hned dvě autožárovky. V případě, že potřebujete hned dvě najednou je to skvělá volba. Můžete doma okamžitě na vozidle vyměnit své staré produkty za nové. Chcete si objednat více balení najednou? To není žádný problém. Pokud byste potřebovali tyto produkty do zásoby nebo nakupovali na sklad, pak je to klidně možné. Objednat si můžete libovolný počet těchto balení.
Ø Autožárovky značky Osram jsou moderní, inovativní a můžete se na ně spolehnout. Mají dlouhou životnost a garantují výsledek. Lepší svítivost nikde nenajdete.
světla aut na silnici.jpg

Lepší přehled a viditelnost na silnicích

Právě tyto produkty jsou malými zázraky. Jsou opravdu malé a skromné, ale dokážou vytvořit neobyčejný tok světla. Každý řidič musí dbát na pravidla silničního provozu. A jelikož světly svítíme den co den, je potřeba vybírat kvalitní typy, které vám zajistí spolehlivý přehled na silnicích. S těmito produkty uvidíte okamžitě jakoukoliv překážku na cestě a budete moci včas zareagovat. Většinou se to týká opravdu vteřin nebo ještě méně, několik setin vteřiny, abychom mohli reagovat a případnou překážku objet a nenarazit do ní. Jde také často o lidské reflexy, ale pokud budete mít dostatečný přehled a uvidíte dobře na cestu před vámi díky pořádným světům, pak budete mít hned větší jistotu bezpečí.
auto v lese.jpg

Ø Osram je přední výrobce těchto produktů na světě. Stále si drží své místo mezi prvními a je známý po celém světě. Jejich produkty jsou známé vysokou kvalitou, ale také nízkou cenou, za kterou si je může pořídit opravdu každý. V oblasti výroby se pohybují už 100 let, takže mají mnoho cenných zkušeností, díky kterým dokážou neustále své výrobky obměňovat a inovovat podle potřeb moderních zákazníků. Na trh pokaždé přinesou něco nového. Už nyní mají spoustu produktových řad, od základní – standardní, přes žárovky s čirým světlem a lepší svítivostí nebo s barevným světlem a lepší svítivostí, také typy, které mají prodlouženou životnost až po nejmodernější produkty, které jsou inovativní a ceněné pro svou vysokou výkonnost.